Luis Andres Terceros-Cruz

Luisem opiekują się dzieci z Grupy Wiewiórek

Urodził się 17 lipca 2013 r. Jest dziewiątym, najmłodszym dzieckiem w rodzinie (czwórka najstarszego rodzeństwa jest już samodzielna i nie mieszkają razem z mamą). Ojciec dzieci zmarł kilka lat temu. Mama Elza Terceros Cruz samotnie wychowuje pozostałą piątkę. Maria i Josue powinni uczęszczać do szkoły średniej, ale z braku finansów zakończyli edukację na szkole podstawowej. Ludin uczy się w 3 kl. szkoły podstawowej, Ihon Alex w 2 kl. Najmłodszy Luis Andres chodzi do przedszkola, a właściwie do ‘przechowalni’ dla dzieci. Dzięki temu mama i starsze rodzeństwo mogą podejmować się całodziennej pracy na roli u innych gospodarzy. Mieszkają bardzo ubogo, w jednoizbowej chatce i nie zawsze mają co zjeść.
Jeśli jedno z dzieci otrzyma stałą konkretną pomoc finansową, będzie to ogromną pomocą dla całej rodziny.

Niech Pan Bóg wynagradza każdy gest dobroci, pomocy i modlitwy.