Niech nam żyją wszystkie Babcie i Dziadkowie też!

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka zostało ustalone na piątek, 29 stycznia. Dzięki transmisji internetowej wszystkie Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć transmisję przedstawień, które przygotowały kochane wnuczęta. Dzieci z najmłodszej grupy zaprosiły Dziadków na polanę, na której spotkały się zwierzątka, Średniaki przygotowały dla najbliższych „Rzepkę”, zerówkowicze tańczyli i śpiewali dla babć i dziadków, a starszaki dla swoich bliskich przygotowały Jasełka. Ten dzień dostarczył wszystkim, i małym i dużym wielu wzruszeń, a dzięki transmisji swoje wnuczęta mogli oglądać nawet Dziadkowie zza granicy. Wszystkie dzieci przygotowały też dla swoich bliskich upominki z okazji tego święta. Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie, żyjcie nam sto lat!!!