Warsztaty Biblijne z Jasiem Pociechą „Czas to MIŁOŚĆ”

17 września, w czwartek nasze przedszkole odwiedził dawno niewidziany i długo oczekiwany gość – Jaś Pociecha. Wszystkie grupy uczestniczyły w warsztatach biblijnych zatytułowanych „Czas to miłość”. Razem z Jasiem nasze Biedronki, Wiewiórki, Zające i Sowy dzielnie pielgrzymowały na Jasną Górę, z pomocą Czarnej Madonny odpędzały koronawirusa i zastanawiały się, jak najlepiej spędzać dany nam od Boga czas. Wzorami do naśladowania byli wielcy Jan Paweł II i kardynał Stefan Wyszyński, a przewodnią myślą – MIŁOŚĆ. Bo tylko czas wypełniony miłością, a nie pogonią za pieniędzmi, pozwala nam zmierzać do Boga. Nasze przedszkolaki świetnie to czuły i rozumiały, tańcząc, śpiewając, a nawet rapując o miłości właśnie.