Teatr „Eden”- Prawdziwy skarb

W czwartek, 20 kwietnia będziemy uczestniczyć w spektaklu teatru "Eden" pt. "Prawdziwy skarb". Przedstawienie rozpocznie się o 13.15 w sali gimnastycznej. Zapraszamy!

Msza Święta i konferencja

W niedzielę, 23 kwietnia zapraszamy na Mszę Świętą i konferencję formacyjną dla rodziców. Rozpoczęcie o godzinie 12.00 w kaplicy szkolnej. Zapraszamy!

Warsztaty Biblijne z Jasiem Pociechą

W środę, 26 kwietnia dzieci z wszystkich grup będą uczestniczyły w warsztatach biblijnych z Jasiem Pociechą. Temat spotkania: "Bóg- Honor- Ojczyzna". Serdecznie zapraszamy!

Teatrzyk „Polskie dróżki”

W czwartek, 11 maja dzieci z wszystkich grup obejrzą spektakl "Plskie dróżki" w wykonaniu teatrzyku "Parandyk". Początek o godzinie 11.15. Zapraszamy!

Historia Mamy i Taty- grupa „0”

W poniedziałek, 22 maja dzieci z grupy "0" zapraszają swoje Mamy i Tatusiów na przedstawienie z okazji ich święta. Przedstawienie pt. "Historia Mamy i Taty" rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy!

Przedstawienie dla Mamy i Taty- grupa III

We wtorek, 23 maja dzieci z grupy III zapraszają swoje Mamy i Tatusiów na przedstawienie z okazji ich święta. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy!

Przedstawienie dla mamy i taty- grupa I

W czwartek, 25 maja dzieci z grupy I zapraszają swoje Mamy i Tatusiów na przedstawienie z okazji ich święta. Przedstawienie dla mamy i taty rozpocznie się o godzinie 15.00 w sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy!

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W sobotę, 27 maja zapraszamy wszystkie przedszkolaki z rodzinami na piknik rodzinny! Piknik będzie trwał w godzinach 11.00- 16.00 W programie- bajka w wykonaniu rodziców "Koziołek Matołek". Początek o godzinie 11.00, drugi pokaz o 12.30. Zapraszamy!

Wycieczka do Sadów Klemensa

W czwartek, 1 czerwca dzieci z grupy "0" pojadą na całodniową wycieczkę do Sadów Klemensa. Zapraszamy!

Wycieczka do kina z okazji Dnia Dziecka

W czwartek, 1 czerwca dzieci z grupy maluchów, średniaków i starszaków pojadą na pokaz filmu "Kicia Kocia mówi dzień dobry". Projekcja odbędzie się w Zamku Ujazdowskim. Śniadanie dla dzieci o godzinie 8.15, powrót na obiad. Zapraszamy!