Msza Święta i piknik

W ostatnią niedzielę września uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, w czasie której modliliśmy się o Boże Błogosławieństwo dla całej przedszkolnej wspólnoty w nowym roku szkolnym.

W czasie Eucharystii poświęcone też zostały krzyże i obrazy Świętego Józefa, które zawisną w nowych przedszkolnych salach. Po wspólnej modlitwie czekała nas dobra zabawa w przedszkolnym ogródku, a atrakcji było co nie miara! Prawdziwy ogromny wóz strażacki i panowie strażacy, którzy bardzo chętnie opowiadali o swojej pracy, ponadto dwa ogromne dmuchańce, no i oczywiście mnóstwo smacznych przekąsek. Na koniec odbyła się loteria fantowa, i dzięki temu każdy odszedł do domu z miłym upominkiem.

Dziękujemy wszystkim za obecność i za zaangażowanie w przygotowaniu tego spotkania!