Poświęcenie nowego przedszkola

12.10.2024 r. był wyjątkowym i radosnym dniem dla całej wspólnoty przedszkolnej, ponieważ został poświęcony nowy budynek przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną Eucharystią, która odbyła się w kaplicy Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka. Po Mszy Świętej wszyscy uczestnicy przeszli do nowego przedszkola, gdzie nastąpiło powitanie gości oraz przedstawiona została historia budowy. Następnie odbyło się poświęcenie figury św.  Józefa umieszczonej w holu głównym oraz sal dla poszczególnych grup.  Na zakończenie na dużej scenie wystąpili nasi mali aktorzy z III i IV grupy (Delfiny i Sowy).  Przy radosnych i skocznych piosenkach powitali zebranych gości oraz panią jesień i wyrazili swoją radość, że mamy nowe przedszkole. Zagrała jesienna orkiestra (Delfiny) i podziwialiśmy taniec w wykonaniu najstarszych przedszkolaków (Sowy). Natomiast chłopcy pod opieką św. Józefa wybudowali na scenie z dużych klocków  okazały budynek przedszkola. Na zakończenie wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa, a zaproszonym gościom wręczyli skromne upominki. Uwieńczeniem całej uroczystości był smaczny poczęstunek i serdeczne rozmowy. Niech Bóg nam błogosławi, a św. Józef otacza swoją opieką.