• To wydarzenie minęło.

Akcja „Góra Grosza”

22 listopada 2021 | 07:00 - 30 listopada 2021 | 17:00

W tym roku, podobnie jak w poprzednim  nasze Przedszkole bierze udział  w akcji Góra  Grosza.  Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom  wychowującym się poza własną rodziną.  W tym na tworzenie takich  programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Akcja Góra Grosza zostanie zorganizowana w Przedszkolu  w dniach  22.11- 30.11.

Monety  będzie można wrzucać do puszki znajdującej się obok makiety  nowego budynku przedszkola.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i przyłączenia się  do tegorocznej Akcji na rzecz dzieci nie wychowujących się w swoich rodzinach.

Początek:
22 listopada 2021 | 07:00