List na Uroczystość Świętego Józefa

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice,

Zdecydowanie inaczej miały wyglądać te marcowe dni i nasze tegoroczne świętowanie z okazji Uroczystości Świętego Józefa, który już od 5 lat jest Patronem naszego przedszkola.

Trudno cokolwiek mówić w tej sytuacji, która dla każdego z nas jest wyzwaniem
i tajemnicą. Pozostaje nam modlitwa i wiara, że Bóg w swojej dobroci przeprowadzi nas przez to doświadczenie i najszybciej jak to będzie możliwe, spotkamy się na nowo w przedszkolu, zdrowi i bezpieczni, pod opieką Świętego Józefa.

Na dzień Patrona naszego przedszkola życzę wszystkim nieustannej opieki Świętego Józefa. Niech On obdarza nasze rodziny swoją pomocą i wszystkim domownikom wyprasza potrzebne łaski.

Z zapewnieniem o modlitwie

Marta Polek

P.S.

W bieżącym tygodniu we wszystkich grupach miał być realizowany temat dotyczący Świętego Józefa. Mam nadzieję, że będzie mógł być zrealizowany w późniejszym czasie, kiedy już wrócimy do normalnego rytmu przedszkolnego. Teraz czekamy na decyzje Ministerstwa Edukacji Narodowej i w razie dalszego zawieszenia zajęć dydaktycznych będziemy kontaktować się z Państwem drogą mailową.

Warszawa, 19.03.2020 r.