Msza Święta i piknik integracyjny

Za nami Piknik Rodzinny 25 września! Bardzo udane wydarzenie: wspaniała atmosfera, cudowna pogoda
i okazja do wspólnego spotkania i integracji. Rozpoczęliśmy od Eucharystii sprawowanej za całą Wspólnotę przedszkolną  przez Ojca Piotra modląc się o dar błogosławieństwa na  nowy rok przedszkolny 2022/2023

            Po Mszy Św. Pani Dyrektor serdecznie zaprosiła wszystkich na biesiadowanie na plac zabaw. Były pieczone kiełbaski z przedszkolnej kuchni, a także smakołyki przyniesione przez rodziców na wspólny stół: sałatki, ciasta i owoce. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa a także kulinarna niespodzianka przygotowaną przez P. Lucynę – „Przysmak Rodzinny”.

            Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej,
a uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że był udany.

            Bardzo cieszymy się ze wspólnego spotkania zarówno z rodzinami dzieci, które są już z nami dłużej jak i tych, które dopiero od  września zaczęły przedszkolną przygodę, a także rodzin zaprzyjaźnionych. Piękna wspólnota modlitwy, stołu i zabawy. Dziękujemy!