Przygotowania do Świąt

Kończy się tegoroczny Adwent, który jest przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia. Przez ten czas uczestniczyliśmy w Roratach, które odbywały się raz w tygodniu w naszym przedszkolu. Z zapalonymi lampionami i ze słowami pieśni A ja czekam na Ciebie mój Jezu… przygotowaliśmy nasze serca na powitanie Pana Jezusa. Na zajęciach dzieci poznawały wydarzenia biblijne o narodzeniu Chrystusa oraz nasze piękne tradycje związane z Bożym Narodzeniem. Dzieci z grupy II (Wiewiórki) robiły nawet świąteczne pierniczki, którymi obdarowały pracowników naszego przedszkola. Pierniczków było tyle, że każde dziecko mogło jeszcze zabrać je do domu dla rodziców i rodzeństwa. Przystroiliśmy także całe przedszkole ozdobami świątecznymi. Najważniejszym miejscem jest jednak szopka, która jest przy wejściu do przedszkola.