Spotkanie z pielęgniarką

We wtorek, 1 marca dzieci z grupy Biedronek spotkały się z panią pielęgniarką. Naszym grupowym gościem była pani Bożena, mama jednego z naszych przedszkolaków, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka anestezjologiczna. Dzieci miały okazję poznać pracę pielęgniarki, zobaczyć jakich rzeczy potrzebuje żeby nam pomagać, a przede wszystkim mogliśmy się przekonać o tym, że naprawdę- nie ma się czego bać- gdy jest z nami pani pielęgniarka, to po to żeby nam pomóc. Dzielnymi pacjentami okazały się misie, którym trzeba było zabandażować nóżkę, przykleić plasterki, a nawet zrobić zastrzyk- ta czynność spodobała się chyba najbardziej naszym „przedszkolnym pielęgniarkom i pielęgniarzom”. A na koniec każdy mógł posłuchać jak naprawdę bije jego serduszko. Dziękujemy Pani Bożenie za wizytę i za ciekawe opowieści i zapraszamy następnym razem!!!