Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia, tradycyjnie już, nasze przedszkole odwiedził wyczekiwany przez wszystkie dzieci (i nie tylko) Święty Mikołaj razem ze swoim pomocnikiem Aniołkiem. Przygotowania do jego wizyty trwały od kilku dni- mikołajowe piosenki i wierszyki słychać było w każdym kącie przedszkola, a starszaki postanowiły nawet poczekać na Świętego Mikołaja w nocy w przedszkolu, razem ze swoimi wychowawczyniami.

Święty Mikołaj pojawił się w przedszkolu wczesnym popołudniem, czekały na niego i dzieci i rodzice. Jak się okazało, wszystkie dzieci były grzeczne- każdy dostał piękny upominek. A na koniec oczywiście pamiątkowe zdjęcie, bo przecież tak wyjątkowego gościa zobaczymy dopiero za rok. Dzięujemy za wizytę i już na Ciebie czekamy, Kochany Święty Mikołaju!