Zakończenie Zerówki

21 czerwca 2023r odbyła się Uroczysta Gala Zakończenia Przedszkola dla dzieci z Zerówki.  Część oficjalną rozpoczęła pani Dyrektor, która powitała zebranych Gości i podziękowała wszystkim Rodzicom za przybycie oraz współpracę przez te 4 lata. Dzieci rozpoczęły swój występ Polonezem. Następnie wystąpiły w 4 dziedzinach: tanecznej, sportowej, plastycznej oraz piosenki. Każde dziecko mogło zaprezentować swój talent i otrzymało za to pamiątkową statuetkę w kształcie sowy. Ostatnią dziedziną był mistrz edukacji w której wszystkie dzieci otrzymały dyplom i upominki wręczane przez panią Dyrektor i wychowawczynie. Dzieci wybitnie prezentowały  swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Brawom nie było końca i nie jedna łezka spadła. Na zakończenie uroczystości głos zabrali Rodzice dziękując pani Dyrektor i Personelowi przedszkola oraz życząc wszystkim, aby wakacje były czasem dobrego wypoczynku, nabrania sił do dalszej pracy oraz nauki.