Babcia pilnie poszukiwana- przedstawienie średniaków

W środę 25 stycznia br. grupa średniaków uroczyście obchodziła Dzień Babci i Dziadka. Wspólne świętowanie zaczęło się tak naprawdę już kilka dni wcześniej, w niedzielę, podczas Mszy Świętej wspólnoty przedszkolnej z udziałem Babć i Dziadków właśnie.

Wiewiórki pokazały swym Gościom wesołą i uroczą bajeczkę pt. „W poszukiwaniu Babci, czyli Czerwony Kapturek inaczej”. W naszej opowieści Dziadek śmigał na motorze, a odważna Babcia ratowała rannego Wilka o poczciwym sercu. Przedstawienie okraszone było skocznymi tańcami i piosenkami – do których zaproszeni byli również drodzy Goście J. Nie zabrakło kolorowych strojów i wzruszających wierszyków. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek w jadalni oraz prezenty dla Babć i Dziadków – a w tym m.in. własnoręcznie wykonane przez średniaki andruty przekładane kolorowymi kremami. Mmmmm… Pycha. Jak zawsze było wzruszająco, wesoło i … wyjątkowo słodko.