Droga Babciu, Drogi Dziadku, chcemy dzisiaj Wam coś dać…

…Droga Babciu, drogi Dziadku chcemy dzisiaj Wam coś dać,                                        
  oto dla was jest laurka, a wygląda o tak…
Tymi słowami piosenki najmłodsze przedszkolaki z grupy Biedronek 26.01.2023 r. wyraziły swoją wdzięczność i miłość kochanych babciom i dziadków z okazji ich święta. Uroczyste spotkanie w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej rozpoczęliśmy od kolędowania przy żłóbku. Niespodzianką było to, że w miejscu św. Rodziny mogliśmy zobaczyć rodziców z naszego przedszkola. W roli Pana Jezusa wystąpił ich synek, Benedykt. Przy żłóbku pojawili się najmłodsi kolędnicy z gwiazdą; chłopcy jako pasterze w góralskich kapeluszach, a dziewczynki jako aniołki i krakowianki. Razem z dziadkami śpiewaliśmy z całego serca kolędy Panu Jezusowi.  Potem były życzenia recytowane i śpiewane oraz walczyk dla Babci i Dziadka. Na koniec babcie i dziadkowie otrzymali od ukochanych wnuków piękne laurki ze swoimi zdjęciami i zapewnieniem; Babciu, Dziadku kocham Was. Dopełnieniem naszego świętowania był słodki poczęstunek w jadalni, pozowanie do pamiątkowych zdjęć i miłe rozmowy.