Dzień Babci i Dziadka w Zerówce

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się wcześniej niż zwykle, gdyż już 8 stycznia. Na zaproszenie dzieci przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występu. Nasza Grupa „0” przygotowała występ o babci i dziadku – były piękne wiersze, piosenki i tańce, a nawet gimnastyka i potańcówka. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty – piękne szklane świeczniki. Następnie był czas na poczęstunek, o który zatroszczyła się Pani Dyrektor i Panie kucharki, za co serdecznie dziękujemy. To był naprawdę wyjątkowy dzień.  Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.