Historia miłości Babci i Dziadka

„Opowiemy Wam historię, romantyczną niesłychanie,

jak to dziadek poznał babcięco to było za spotkanie!

Działo się to wieki temu, musisz wiedzieć przyjacielu,

o tych latach się mówiło, że to czasy PRL-u.”

Niespotykaną inscenizację po raz ostatni w przedszkolu  swoim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta zaprezentowały nasze najstarsze Przedszkolaki z Zerówki. Dzieci przeniosły swoich najbliższych w czasy PRL-u „Historią miłości Babci i Dziadka”. Całość przedstawienia uświetniła klimatyczna dekoracja. Nie zabrakło stania w kolejkach po zakupy z kartkami w rękach, sceny w barze mlecznym, stołu przystrojonego ceratą w czerwoną kratę i goździków, zastawy prosto z GSu,  szklanek w koszyczkach i oczywiście czerwonej oranżady a także rytmicznego Charlestona. Duża dawka humoru i łzy wzruszenia wywołały w Babciach i Dziadkach sentymentalną podróż w czasy Ich młodości.

Po przedstawieniu P. Dyrektor zaprosiła Dziadków na słodki poczęstunek- wtedy też dzieci wręczyły swoim Dziadkom prezent- samodzielnie przygotowane konfitury z jabłek oraz życzenia. Radość Dziadków była ogromna! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości!