Kicia Kocia na pikniku

„Kicia Kocia na pikniku” – pokaz filmów w Zamku Ujazdowskim

W czwartek 14 września trzy najstarsze grupy, a więc Wiewiórki, Zające i Sowy, wyruszyły na spotkanie z Kicią Kocią do Zamku Ujazdowskiego. Przygody sympatycznej Kici na dużym ekranie oglądaliśmy już w czerwcu, z okazji Dnia Dziecka. Bardzo nam się podobały i dlatego z niecierpliwością oczekiwaliśmy ich dalszego ciągu.

Rano szybko i sprawnie zjedliśmy śniadanie, a potem ruszyliśmy kolorowym i wesołym pochodem (w parach, rzecz jasna 😊) do przystanku autobusowego. Tym razem to nie autokar, ale autobus „162” zawiózł nas na spotkanie z Kicią. Potem kilkanaście minut spaceru aleją obok pięknych Łazienek i byliśmy na miejscu. Był to idealny czas na małe co nieco z plecaczków – a więc zjedliśmy nasze drugie śniadanie w przy zamkowym parku.

Następnie – pokaz filmów. Nasze przedszkolaki wypełniły szczelnie całą salę kinową w Zamku. Obejrzeliśmy kilka nowych odcinków z przygodami Kici koci i jej przyjaciół. Było dużo śmiechu, zabawy, ale też i momentów do zastanowienia.

Na koniec wycieczki -w dobrych humorach, przy pięknej pogodzie – znowu spacer wzdłuż Łazienek i powrót do przedszkola autobusem. Nasze przedszkolaki spisały się naprawdę wspaniale 😊.