Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata

22.05.2024 r. dzieci z grupy II (Wiewiórki) zaprezentowały swoim ukochanym Rodzicom z okazji ich Święta program artystyczny pt. „Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata”. W przygotowanych wierszach, piosenkach wyrażały swoją wdzięczność i  miłość. Płynące z serc dzieci przejmujące słowa podziękowań poruszyły serca Rodziców … Moje maleńkie serduszko dla Ciebie mocno bije Mamusiu, Tatusiu to dzięki Wam żyję… . Nic więc dziwnego, że na wielu twarzach pojawiły się łzy wzruszenia. Był także specjalnie przygotowany taniec oraz zagrała dziecięca orkiestra bez nut (trójkąty, bębenki, grzechotki, drewienka i dzwonki diatoniczne). Na zakończenie każde dziecko wręczyło swoim Rodzicom specjalnie przygotowane serduszka. Zwieńczeniem całego spotkania był słodki i owocowy poczęstunek przygotowany w ogrodzie przedszkolnym.