Pasowanie na przedszkolaka

We wtorek i środę, 11 i 12 października w przedszkolu odbywało się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. We wtorek oficjalny awans do starszej grupy otrzymały średniaki, starszaki i zerówkowicze, którzy prezentowali swoje umiejętności i uroczyście obiecywali dobre zachowanie i przestrzeganie przedszkolnych zasad w obecności Pani Dyrektor, pozostałych kolegów i koleżanek oraz pracowników przedszkola. Nasze najmłodsze przedszkolaki zaprosiły natomiast na swoją pierwszą przedszkolną uroczystość rodziców i uroczyste pasowanie maluszków- Biedronek odbyło się w środę o 15.30, przy pełnej sali wzruszonych mam i tatusiów. Każdy nowo mianowany przedszkolak otrzymał oczywiście pamiątkowy dyplom i drobną niespodziankę.