Piknik rodzinny

Głównym punktem uroczystości była oczywiście bajka przygotowana przez rodziców. Tym razem Bajkowa Scena Rodzinna uraczyła nas „Przygodami Koziołka Matołka”. Ach, cóż to był za spektakl! Nasi rodzice mistrzowsko odegrali przygody głupiutkiego koziołka o dobrym sercu. Razem z Matołkiem podróżowaliśmy po całym świecie i zaśmiewaliśmy się z jego tarapatów. Wszystko na szczęście dobrze się  skończyło, a oklaskom nie było końca.

Po przedstawieniu był czas na zabawy w przedszkolnym ogrodzie, pogawędki. Można było kupić pamiątki z przedstawienia i płyty z nagraniami poprzednich spektakli – wszystko, by zasilić fundusz budowy nowego przedszkola.

Wesoła zabawa trwała aż 5 godzin. Ostatni roześmiani goście opuszczali przedszkolny plac zabaw ok. godziny 16.00.