Rodzice na medal!

Serdecznymi słowami  i  ukłonem przedszkolaki z grupy Biedronek powitały w czwartek, 25. 05.2023 r. o godz. 15.00 w naszym przedszkolu swoich kochanych Rodziców i zaprosiły na widowisko przygotowane z okazji ich Święta.

Mamusie i Tatusiowie przyjęli otrzymane zaproszenia i  wypełnili po brzegi salę gimnastyczną.  Na program artystyczny złożyły się krótkie scenki przedstawiające zajęcia mamy i taty oraz wymowne piosenki; zwrotki śpiewane przez solistów i refreny wykonane wspólnie z ilustracją ruchową.

Oto niektóre słowa wyśpiewane i wypowiedziane przez dzieci, które poruszyły serca każdej mamy; mama uśmiecha się ciepło jak słonko, mama zawsze przytuli, bajkę opowie pogłaszcze po głowie i dziurę zaszyje w koszuli… dam mojej mamie kwiaty na ucho powiem tak, że kocham ją najmocniej, że życzę jej stu lat.

Po złożeniu życzeń kochanym mamom, ciepłe słowa od swoich dzieci usłyszeli tatusiowie; …Przy każdej mamie od początku świata jest  zawsze obecny ukochany tata… Kiedy kładę się wieczorem, to przy łóżku siedzi tata, żebym mógł spokojnie zasnąć ładne bajki opowiada. Do przedszkola mnie prowadzi i puzzle ze mną układa,  mój tata jest wspaniały i to wcale nie przesada.

Dopełnieniem tych słów wypowiedzianych i śpiewanych dla mamy i taty był  piękny taniec wykonany przez całą grupę Biedronek. Na koniec każde dziecko wręczyło mamusi i tatusiowi wyjątkowy prezent; wiosenny koszyczek przystrojony kolorowymi kwiatami. W koszyczku rodzice znaleźli medale z napisem; MAMA NA MEDAL – TATA NA MEDAL oraz wykonane przez dzieci ozdobne mydełka.

Życzymy wszystkim rodzicom, aby doświadczali od swoich dzieci takiej radości i miłości na co dzień, nie tylko od święta.