Piknik rodzinny

W niedzielę 24 września 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się piknik na rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy świętej, w której uczestniczyła Wspólnota przedszkolna – dzieci, rodzice i personel przedszkola, a także absolwenci przedszkola oraz dziadkowie naszych wychowanków. Po wspólnej modlitwie wszyscy udali się na pięknie udekorowany przedszkolny plac zabaw, gdzie na wszystkich gości czekały pyszne domowe ciasta, kiełbaska z grilla, sałatki, soki, kawa i herbata. Wszystkie smakołyki umiliły czas pobytu na pikniku.

Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyła się Loteryjka Fantowa, która obfitowała w upominki podarowane przez Rodziców: pluszaki, puzzle, książeczki, kredki i wiele innych gadżetów czekało na naszych wychowanków. 

Dużym zainteresowaniem cieszyło się wykonywanie dziewczynkom pięknych fryzur przez zaprzyjaźnioną fryzjerkę.

W ogrodzie czekał na dzieci także kucyk, na którego grzbiecie można było odbyć krótką przejażdżkę. Konik był bardzo cierpliwy, dał się pogłaskać i przytulić, a na swoim grzbiecie przewiózł każdego chętnego przedszkolaka. Można było również pojeździć bryczką konną pomiędzy drzewami.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pani Dyrektor, nauczycielek, wszystkich pracowników przedszkola i Rodziców dzieci i ich najbliżsi spędzili niezapomniany i pełen radości czas. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!