Święty Józef – nasz Patron

Tegorocznym przygotowaniem do obchodu dnia Patrona naszego przedszkola, św. Józefa było stworzenie Rodzinnej pracy plastycznej pt. Święty Józef – cieśla z Nazaretu w dowolnej technice. Wpłynęło 25 pięknych prac, które można było podziwiać na zorganizowanej wystawie. Każda rodzina została nagrodzona za trud i pomysłowość.

Wielkie świętowanie imienin Patrona naszego przedszkola- Świętego Józefa rozpoczęliśmy w przedszkolu w niedzielę, 17 marca. W czasie Mszy Świętej dziękowaliśmy św. Józefowi za opiekę nad wszystkimi rodzinami, pracownikami przedszkola i przy budowie nowego przedszkola. Na zakończenie Eucharystii została odmówiona Litania do św. Józefa i uroczyście wspólnie z rodzicami odśpiewaliśmy nasz hymn przedszkolny.

19 marca, w dzień św. Józefa wszystkie dzieci i personel przedszkola zostały zaproszone na przedstawienie pt. „Opowieść o św. Józefie” przygotowane przez naszą zerówkę. W godz. popołudniowych aktorzy wystąpili jeszcze raz dla swoich rodziców. Pięknie przygotowany występ wzruszył wszystkich i zapewne ucieszył naszego Patrona.

Święty Józefie, módl się za nami.