Wiosna wierszem malowana

20.03.2024 r.  dzieci z grupy II (Wiewiórki) przedstawiły dla Rodziców program artystyczny pt. „Wiosna wierszem malowana”. Przedstawienie rozpoczęło się prezentacją  aktorów przy muzyce A. Vivaldiego – 4 Pory Roku „Wiosna”. Potem dzieci kolejno w przygotowanych przez rodziców pięknych, wiosennych strojach recytowały teksty o wiośnie. Każdy w wyjątkowy, wzruszający  i typowy dla siebie sposób zaprezentował  wyuczony wierszyk . Występ zakończył się pięknym wykonaniem piosenek o wiośnie.  Aktorzy otrzymali od rodziców gromkie brawa i słodki poczęstunek.  Był to dla nas wszystkich bardzo radosny i miły czas. Dzieci pokazały swoje zdolności na naszej przedszkolnej scenie w obecności rodziców. Występ był podsumowaniem realizowanego z dziećmi przez kilka tygodni projektu pt. Teatr.