Dzień Mamy i Taty

23 maja w najmłodszej grupie Biedronek odbyła się uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest Dzień  Mamy i Taty.   Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach motyli, pszczółek, biedronek i koników polnych dzieci prezentowały program artystyczny –  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech, a niektórym popłynęła łza. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi rodzice nagrodzili dzieci. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.