DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ZAJĄCZKÓW

Dzień mamy i taty to ważne wydarzenie w życiu przedszkola. Przedszkolaki z naszej Grupy Zające od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Nasza grupa, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi Rodzicami. 21 maja mali artyści ubrani w piękne stroje przedstawili Rodzicom bajkę pt. ,,Królewna Gburka”. W czasie występu śpiewali piosenki, tańczyli i wspaniale się bawili. Bajka morał dla wszystkich dobry miała i o prostych słowach: proszę, przepraszam i dziękuję wszystkim przypomniała. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Po występach rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego ponownie trwały rozmowy, przeplatane słowami zachwytu i uznania, którymi dzielili się między sobą jeszcze raz przeżywając występ swoich pociech.W podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki – breloczki samochody dla Tatusiów, a dla Mam własnoręcznie malowane torby. 

        Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Wszystkim Mamusiom i Tatusiom życzymy: zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.