Piknik rodzinny

W sobotę 8 czerwca br. nasza wspólnota przedszkolna spotkała się, jak co roku, na Pikniku z okazji Dnia Rodziny. Pogoda nam sprzyjała, humory dopisywały. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy oczywiście od obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez rodziców. W tym roku nasi dzielni artyści, pod kierownictwem nieocenionej reżyser Małgorzaty Fus, wystawili wspaniałą bajkę o „Pchle Szachrajce”. Mnóstwo wrażeń i emocji, wspaniała gra aktorska godna prawdziwej sceny teatralnej, piękne kostiumy i dekoracje, czyli przepis na kolejny sukces Rodzinnej Sceny Teatralnej. A potem przyszedł czas na integrację –  swobodne rozmowy, zabawy na przedszkolnym placu, zawody sportowe, kosztowanie kiełbasek z grilla i innych pyszności przyniesionych na wspólny stół. Wesoła zabawa trwała kilka godzin i skończyła się po południu.