Piknik Rodzinny

W sobotę 28 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik rodzinny, na którym licznie zgromadziły się rodziny naszych wychowanków. Aura była dość przyjazna, choć od czasu do czasu niebo pokrywały chmury i padał deszcz. Miejscem spotkania był plac zabaw, który na ten dzień został pięknie udekorowany przez panie nauczycielki. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich i zaprosiła do udziału w tej uroczystości. Głównym punktem programu pikniku był spektakl w wykonaniu rodziców pt „Odlotowe ZOO”. Przedstawienie wzbudziło zachwyt publiczności – małych jak i dużych dzieci. Zarówno scenografia, muzyka, stroje były na najwyższym poziomie. Aktorzy doskonale wczuli się w odgrywane role, a publiczność nagradzała występy gromkimi brawami.
Po radosnych przeżyciach teatralnych przyszła pora na ucztę dla ciała: kiełbaski z grilla przygotowane przez naszą p. kucharkę Krysię i p. Wojciecha, oraz sałatki wykonane przez rodziców i mnóstwo słodkości, które przynieśli rodzice. Specjałem na stołach było sushi – wykonane przez jednego z rodziców.  Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość, niekończące się rozmowy rodziców, natomiast dzieci z całym zaangażowaniem korzystały z atrakcji placu zabaw. Gościem specjalnym programu był iluzjonista p. Maciej, którego występ wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko najmłodszych, ale też rodziców. Po tak atrakcyjnym dniu wszyscy z zadowoleniem powrócili do swoich domów.