Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

         We wtorek 18 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Dzieci z grupy „0” – Sowy zaprezentowały na scenie swoje umiejętności aktorskie, taneczne oraz wokalne. Pod czujnym okiem Pań dzieci przygotowywały prezentację swoich umiejętności – a tym samym wzbogaciły ten dzień swoim występem artystycznym, dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas. Pożegnaniu przedszkola przez naszą Zerówkę towarzyszyło hasło „Każde zakończenie jest nowym początkiem”. To czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata przedszkolakami. Naszym Drogim Absolwentom życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji i powodzenia w szkole.