WSZYSCY ŚWIĘCI MAJĄ BAL

Bieżący tydzień w przedszkolu jest poświęcony tematyce świętych i wszystkiemu co z nimi związane. Z tej okazji we wtorek odbył się wielki Bal ze Świętymi. Sala balowa zapełniła się portretami świętych- dawnych i współczesnych, no i oczywiście kolorowymi balonami, jak to na prawdziwy bal przystało. Biletem wstępu na salę balową było odświętne ubranie, ale na naszej zabawie pojawiło się także kilka aniołków.  Pod przewodnictwem wodzireja- Świętego Józefa daliśmy się porwać niebiańskim rytmom, a naszą zabawę było słychać z pewnością wysoko w niebie. Nie obyło się także bez konkursów i zagadek, ale jak się okazało- wszystkie przedszkolaki wiedziały bardzo dużo o świętych i nie było w tym nic trudnego. Najgłośniej śpiewanym hitem było oczywiście „Taki duży, taki mały”, co dla dorosłych i dla trochę młodszych uczestników balu było przypomnieniem, że każdy z nas ma szansę być prawdziwym świętym.