Nasz pierwszy dzień w nowym przedszkolu

16.09.2024 r. był wyjątkowym dniem dla całej wspólnoty przedszkolnej. W poniedziałkowy poranek nasze przedszkolaki z rodzicami po raz pierwszy przyszły do nowego budynku przedszkola. Pierwsze kroki skierowali do szatni, które znajdują się na poziomie -1, a potem był wyjazd windą na 2 piętro. Tam znajdują się duże, jasne sale dla poszczególnych grup. Cały dzień był pełen wrażeń, bo w salach dzieci oglądały nowe meble, zabawki oraz podziwiały widoki z okien. Dużym wezwaniem było przechodzenie przestronną klatką schodową z nowymi schodami. Mamy też dużą jadalnię na 1 piętrze i salę widowiskową na parterze, gdzie będą zajęcia muzyczne i ćwiczenia gimnastyczne. Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy pracowali i wspierali budowę nowego przedszkola. Wszystkich polecamy opiece naszego Patrona Św. Józefa, bo wierzymy, że to dzięki Jego wstawiennictwu mamy nowe przedszkole.