Limber Chao Guerrero

Limberem opiekują się dzieci z grupy starszaków – Zajęcy

Limber urodził się 2 kwietnia 2017 roku, jest najmłodszym dzieckiem w rodzinie. Ma kilku braci i kilka sióstr, którzy są już dorośli i wyjechali z domu rodzinnego do miasta, aby tam szukać pracy. W domu, a właściwie biednej chatce pozostali babcia, rodzice Limbera i jego starszy brat Piter, który ma 6 lat. Cała rodzina żyje bardzo skromnie. Tata z powodu wielu chorób nie może pracować, mama pracuje u innych ludzi na plantacjach lub jako sprzątaczka. Limber bardzo lubi rysować i obserwować kolorowe papugi, których w tropikalnym lesie w Bulo Bulo jest bardzo dużo. Limber potrzebuje dosłownie wszystkiego: jedzenia, ubranek, butów, mundurka do przedszkola, lekarstw, dlatego pomoc zapewniona poprzez Adopcję Serca jest dla niego i jego rodziny bardzo ważna.